Czy to może być ginekomastia?

Witam, jestem facetem mam 27 lat. Moim problemem sa duze piersi. Mierze 195 cm waze okolo 115kg, jestem wysoki, ale co ciekawe rece i nogi mam szczuple. Kiedy jadlem wiecej tyje tylko w brzuchu i piersiach, czemu tak sie dzieje, czy mam ginekomastie?

Witam,
Może być to gienkomastia albo taki typ budowy. Proszę zrobić USG piersi celem oceny ilości tkanko gruczołowej a nastepnie zapraszam na konsultację: 600086240/501784896. Postaram się rozwiązać problem.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski