Czy to może być początek ciąży, czy okres pojawi się tylko po plamieniach?

Witam, doszło do stosunku w 18 sierpnia czyli 6 dnia okresu , cykle zazwyczaj regularny po 28 dni czasem 2 dni dłuższe. Chłopak we mnie nie skoczył. Planowany okres miałam dostać 9 września, jednak 8 dostałam brązowego plamienia widocznego tylko przy podzieraniu. Dzisiaj jest drugi dzień tylko dalej to plamienia. Czy moze to być początek ciąży czy okres pojawi się tylko po plamieniach? Dziękuję bardzo za pomoc

Lek. Paweł Szadkowski

Takie plamienie w dniu wystąpienia normalnej miesiączki najpewniej wskazuje na okres. 6 dzień w Pani cyklu powinien być dniem niepłodnym.