Czy to normalne, że mój cykl rozregulował się z opóźnieniem?

Witam, mam problem z brakiem miesiączki. Otóż 17 maja tego roku odstawiłam tabletki antykoncepcyjne. Okres dostałam 14.06 i od tamtego czasu miałam 3 regularne cykle 28 dniowe (takie też były przed stosowaniem tabletek). Jednak teraz okres spóźnia się już 5 dzień. Do tego mam dużo białego śluzu przez tydzień wodnisty, perłowy teraz biały gęsty(nie jestem w ciąży). Włosy zaczęły mi wychodzić całymi garściami :( Czy to normalne, że mój cykl rozregulował się z opóźnieniem?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.