Czy to załamanie nerwowe?

Witam, w tym roku kończę 18 lat.Jestem w związku z chłopakiem od 2 lat, dla niego zrezygnowałam szkole swoich marzeń i przeprowadziłam się do jego miejscowości 100km od swojego domu..Bardzo go kocham, jednak ostatnio postanowiłam sprawdzić jego pocztę, znalazłam tam bardzo wstrząsające dla mnie wiadomości, nie mogłam uwierzyć w to co znalazłam.Od paru dni nie potrafię nic zjeść, ciagle śnia mi się owe wiadomości, nie potrafię sobie z tym poradzić, załamanie nerwowe?

Witam Panią Serdecznie,

Nie wiem, co było przyczyną Pani poruszenia i wstrząśnięcia.

Myślę, że taka reakcja z Pani strony nastąpiła na niespodziewane i zaskakujące dla Pani wiadomości.
Nie pozostaje Pani nic innego, jak w szczerej i spokojnej rozmowie, z Pani Chłopakiem, poruszyć ten wątek i go dojaśnić.

Gdyby zechciała Pani ze mną o tym porozmawiać, zapraszam do kontaktu na Skype.

Życzę Pani, żeby się wyjaśniło,
Irena Mielnik-Madej

Witam,

Nie napisała Pani jakiej treści były wiadomości, które Pani znalazła. Mogę jednak przypuszczać, że pojawiła się w Pani silna reakcja lękowa, być może lęk przed odrzuceniem. Może warto porozmawiać z chłopakiem o swoich obawach?
Polecam również kontakt z psychologiem.

Pozdrawiam serdecznie,
Aleksandra Korotko
www.bezproblemowo.pl

Dzień dobry.
Objawy, które Pani opisuje wskazują na to, iż doświadczyła Pani reakcji stresowej. Jeśli to, co przeczytała Pani w wiadomościach było niespodziewane, zaszokowało to organizm zareagował silnym stresem. Jeśli objawy nie mijają proszę zgłosić się do lekarza i psychologa. Warto nauczyć się radzić sobie ze stresem, by nie narażać się na utratę zdrowia.

Witam, odkryła Pani wiadomości które Panią wstrząsnęły. Nie potrafi sobie Pani poradzić z tą sytuacją. Dla partnera dużo Pani poświęciła, a on zawiódł Pani zaufanie. Rozumiem, że jest Pani w trudnej sytuacji. Proszę porozmawiać o tym z kimś bliskim, zaufanym. Proszę skorzystać z telefonu zaufania: 116 111 (http://www.116111.pl/mlodziez), http://www.telefonzaufania.org.pl/telefony_zaufania_wykaz.html
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl