Czy w 3 tyg. po porodzie mogłam zajść w ciążę?

Czy w 3 tyg. po porodzie mogłam zajść w ciążę?(nie doszło do pełnego stosunku, jednak w pobliżu pochwy doszło do wytrysku.Nie karmie piersią. Po 4 tyg od porodu miałam dość obfita miesiaczkę-4 dni.Minęły kolejne 4 tygodnie bez współżycia a okresu nie ma mimo dolegliwości menstruacyjnych.Dodam że brałam bromergon 2 tyg po porodzie na zatrzymanie laktacji, a teraz mam antybiotyk duomox z powodu anginy. Żyję w dużym stresie, dziecko urodziłam martwe w 33 tc, naturalnie(nie przez cc).Dziekuję za odp

Lek. Marta Jaruchowska

BArdzo jest małe prawdopodobieństwo,ze jest Pani w ciąży, błona śluzowa macicy dopiero się regeneruje po porodzie, więc raczej niemożliwe, by była Pani w ciąży. Dla pewności jednak radzę skontaktować się ze swoim lekarzem ginekologiem.