Czy w dalszym ciągu powinnam chodzić na biopsję tarczycy?

Mam 56 lat, chodzę na biopsję guzka tarczycy od 26.07.2018 roku. Pierwsze badanie musiało być powtórzone ponieważ wyniki były niejasne, ani na tak ani na nie i tak jest do tej pory. co dwa trzy miesiące chodzę na kolejne zabiegi biopsji i lekarz zaleca kolejne z tych samych powodów. następny zabieg mam wyznaczony na 27.06.2019. Nie wiem co mam o tym myśleć, proszę o pomoc (poradę, opinię). Każdy zabieg to dwa ukłucia. Z góry dziękuję.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zalecane jest wykonanie (kilku wycinków) metodą biopsji grubo-igłowej - taka biopsja daje bardziej wiarygodne wyniki.