Czy źle nałożony fartuch ma wpływ na zdrowie osoby robiącej badanie RTG?

Witam, Miałam robione RTG stawów skroniowo-żuchwowyvh ze źle założonym (odwrotnie) fartuchem ( pracownik wprowadził mnie w błąd, a w po dwóch zdjęciach dopiero zwrócił mi uwagę że jednak fartuch ma być założony inaczej). Czy takie postępowanie w jakikolwiek sposób negatywnie wpłynęło na mój organizm?

Lek. Michał Lenard

Odwrotne założenie fartucha nie będzie miało negatywnego wpływu na Pani zdrowie. Pozdrawiam!