Czym są częste ukłucia z lewej strony w przestrzeniach międzyżebrowych?

Częste ukłucia z lewej strony w przestrzeniach międzyżebrowych, co to może być? Nie mogę przy tym głęboko oddychać i boli do 5-10 min potem przechodzi żeby za chwile znów złapać. Myślałam o nerwobolach, ale są tylko z jednej strony i tylko w jednym określonym miejscu rozciąga się ten ból od pleców aż do mostka.

Ból opasujący, promieniujący wzdłuż n. międzyżebrowego, od kręgosłupa do mostka, nasilający się podczas oddychania, może być objawem uszkodzenia krążka międzykręgowego (dysku) w odcinku piersiowym kręgosłupa. Należy udać się do fizjoterapeuty, najlepiej pracującego wg procedur metody McKenziego. Pozdr