Dlaczego czuję się słabo w miejscach publicznych?

Od ok 3 msc y czuje że jest coś nie tak z moim zdrowiem. W miejscach publicznych jest mi okropnie slabo. Serce wali mi jak szalone mam problemy z oddychaniem, kręci mi się w głowie i zaczynam całą się trząść. Doszło do tego że zasłabłam przy kasie w sklepie. Poszłam do internisty w mojej przychodni to przepisał mi tylko propranolol ale nie pomaga. Jest wręcz coraz gorzej. A jakby tego było mało to jeszcze zaszłam w ciążę. Bardzo proszę o odpowiedź ci może mi dolegać bo już się denerwuje.

Witam Panią
Objawy, które Pan opisuje są charakterystyczne dla zaburzeń
nerwicowych, agorafobii.
Zasłabnięcia mogą mieć też związek z Pani ciążą.
Jednak rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
Człowiek, dotknięty agorafobią stale doświadcza obezwładniającego
lęku m.in. właśnie w tłumie, w miejscach publicznych.
Aby skutecznie Pani pomóc, należy dotrzeć do źródła Pani
problemu i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do skorzystania z psychoterapii.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem psychiatrą i psychologiem. Sytuacja o której Pani napisała może mieć związek z zaburzeniami lękowymi. Jeżeli potrzebuje Pani dłuższej rozmowy zapraszam do skorzystania z konsultacji online.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl