Dlaczego mam uczucie bolesnego ciągnięcia w prawej dłoni?

Od pewnego mam uczucie bolesnego ciągnięcia w prawej dłoni od nasady małego palca w kierunku łokcia. Pracuję 8-9 h przy koputerze obsługując tą ręką głównie myszkę. Podkładkę mam z poduszką żelową podpierającą nadgarstek, więc nie mam chyba jak bardziej porawić ergonomii stanowiska pracy. Co innego mogłabym zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę przede wszytskim zagłosic się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć