Dlaczego muszę mdleć?

dlaczego ubzdurałam sobie ze musze mdleć , tak na prawde udaje.. mam przez to depresje i boje sie ludzi i chodze tam gie ich nie ma.. przez to nie skonczyłam szkoły

Witam Panią. Jeżeli depresję, o której Pani napisała rozpoznał lekarz specjalista to on powinien zalecić odpowiednie leczenie. Najczęściej przy takiej diagnozie lekarz rozważa leczenie farmakologiczne i oddziaływania psychologiczne. Jeśli uczestniczy Pani w takim procesie leczenia proszę dzielić się tym, czego Pani doświadcza ze specjalistami. Jeśli nie korzysta Pani z pomocy specjalistów gorąco do tego namawiam. Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/

Witam.
Szanowna Pani trudno tą drogą i przy tak niewielkiej ilości informacji znaleźć odpowiedź na stawianie przez Panią pytania.
Gorąco namawiam do wizyty u psychoterapeuty, który pomoże zrozumieć co tak naprawdę się z Panią dzieje, czemu służą te "omdlenia".

Pozdawiam i życzę pozytywnych zmian w życiu.

Agnieszka Dymska.
Psycholog, psychoterapeuta.
www.pomocpsychologa.pl
www.facebook.com/Agnieszka.Dymska