Dlaczego na niektórych wynikach badań są podane normy?

Jeśli można to proszę o informacje dlaczego na niektórych wynikach badań są podane normy (w tych, w których wynik jest w normie) a w niektórych nie ma podanych norm tylko sam wynik?

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam. Są to indywidualne cechy sprzętu i oprogramowania, przy pomocy których wykonuje się badania. O to czy wybrane wyniki są prawidłowe zawsze może spytać Pani swojego lekarza. Pozdrawiam