Dlaczego nie mogę zsunąć napletka?

Mam 18 lat, od zawsze mam problem z penisem. Mianowicie napletek nie zsuwa się. Jak stoi mi penis to już masakra, całkiem nie schodzi ani sam ani na siłę. Boli, sinieje i w ogóle. Myję go codziennie, higiena to podstawa, ale widzę że pod grzybkiem niekiedy mam białe coś, co niefajnie pachnie. Co się dzieje, chcę być taki jak wszyscy. Proszę o pomoc!
18 LAT ponad rok temu

Witam!

Problem ze zsunięciem napletka może być powodowany stulejką lub za krótkim wędzidełkiem.
W pierwszym wypadku, schorzenie objawia się zwężeniem ujścia napletka, które uniemożliwia odsłonięcie żołędzi, w drugim zaś - odwiedzenie napletka powoduje wyraźne naciągnięcie wędzidełka - fałdu skórnego łączącego żołądź prącia z napletkiem.

W obu schorzeniach znaczną dolegliwość stanowi ból, uniemożliwiają także współżycie, a także - w związku z ograniczoną dostępnością - właściwą higienę, co z kolei może skutkować infekcją.
Konieczna jest konsultacja ze specjalistą urologiem w celu podjęcia leczenia.

Pozdrawiam