Dlaczego nieustannie zmagam się z zapaleniem gardła lub oskrzeli?

Witam. Od kilku lat łapie co chwila zapalenia gardła, płuc, oskrzela. Laryngolog mówi, że to dlatego, że mam bardzo powiększone migdałki w dodatku z ropą. Lekarz nie chce dać mi skierowania na ich usunięcie ponieważ mam też anemię, z którą walczę już od kilku lat. Dlatego mam pytanie. Czy istnieje jakiś sposób bym nie chorowała co chwila? I czy jak już jestem chora to lekarz na moją prośbę może przepisać mi zastrzyki? Pytam się ponieważ nie chcę ciągle obciążać żołądka. Z góry dziękuję!!!

może ma pani alergię. polecam badania ige swoiste panel.wziewny 20 alergenów i pokarmowy 20malergenow.badanie z krwi

proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.