Co oznacza takie uczucie guli na gardle?

Witam Mój problem polega na uczuciu guli na gardle przez która mam wrażenie jak bym się miał zaraz udusić i panikuje, dodam ze mam Alergię i astmę, ale biorę leki regularnie :), czuję tą gule często jak palę papierosa, chodź też się zdaza że palę i jej nie czuję, mój tryb życia raczej należy do sportowych, co to może być i jak z tym walczyć? Byłem u lekarza i on nic tam nie widzi i Mnie uspokoja, ale Ja mimo to czuje ze Coś tak jest, proszę o pomoc,dziękuję z góry ;)

skoro jest alergia dobrze wiedzieć na co
polecam badania ige swoiste panel.wziewny 20 alergenów z krwi

proszę wyslac pytanie i skany wszystkich wynikow oraz bardzo dokładny i obszerny opis tego co się dzieje na mój darmowy portal wirtualnej polski
www.forum.parenting.pl/zapytaj-pediatre
porozmawiamy o tym dłużej tam.jest specjalny oddzielny czat dla każdego pacjenta.