Dlaczego podczas zabiegu galwanizacji nie czuję prądów w obu stopach?

Dzień dobry, bardzo proszę o wyjaśnienie, dlaczego podczas zabiegu galwanizacji nie czuję prądów w obu stopach. Fizjoterapeuta zakłada mi gaziki na kręgosłup lędźwiowy oraz dwie stopy. Na kręgosłupie najpierw czuję a potem już nic nie czuję. Na stopach już od 7 dni rehabilitacji nic nie czuję. Dodam, że lekarz rehabilitacji stwierdził u mnie rwę kulszową oraz zaniki mięśni /brak grzbietowych i nóg/. W kręgosłupie mam nacisk na nerw L5 z przepukliną. Mam też nacisk na rdzeń kręgowy w szyji.

Prawdopodobnie na lędźwiach ma Pani podłączoną elektrodę ujemną, która jest zawsze mocniej odczuwalna. Fizjoterapeuta może podczas zabiegu modyfikować (zwiększać/ zmniejszać) intensywność prądu. Jeśli zachodzi podejrzenie o brak czucia w stopach to należy przeprowadzić testy neurologiczne.