Dlaczego tyję po Wenlafksynie?

Witam,od roku biorę alventę mimo zdrowej diety i ruchu przytyłam sporo,moja kolezanka tez bierze wenlafsksyne,a mimo tego nie przytyla wcale...Dlaczego tak jest?

Może Pani żywienie nie w pełni jest dostosowane do Pani zapotrzebowania energetycznego i występującej aktywności fizycznej. Dodatkowo, przy długotrwałym przyjmowaniu farmakoterapii należy zwrócić szczególną uwagę na produkty korzystnie wpływające na mikroflorę przewodu pokarmowego.

Pozdrawiam
Dietetyk Marianna Hall
Centrum Dietetyki Nutrado (www.nutrado.pl)