Drobne krostki wypełnione płynem

witam, moim problemem są pojawiające się drobne krostki wypełnione płynem, które po zdrapaniu mam wrażenie pojawiają się zaraz obok w drugim miejscu.P Zajmują dekolt i ramiona i pojawiają się zauważyłam najczęściej w sytuacji stresowej... Czasem skóra na dekolcie mnie swędzi z tego powodu. Lakarz zapisał mi Aerius 5mg- tydzień zażywania spowodowal ze nie aiałam takich zmian. Mimo, że zażywam te leki nadal - wypryski znowu są na dekolcie.Skórę smaruję kremem ELIDEL-z przepisu lekarza.Co mi jest?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany mogą mieć podłoże infekcyjne. Nie można wykluczyć innej przyczyny nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.