Duża zmiana skórna obok członka i moszny

Witam. Coś mi dolega obok członka a dokładnie tuż nad jądrem ledwo co jeszcze zahaczając o mosznę. Ma to ok 4 cm długości i z 1 cm wysokości. Jest to jakby coś pod skórą. Na pierwszy rzut oka nie rzuca się w oczy. Nie jest ani czerwone, prawie w ogóle nie boli, czasem poczuję jakby dyskomfort, leciutki ból co najwyżej. Jestem bardzo zaniepokojony. Czy to jest powiększony węzeł chłonny?Myślę, że to nie czyrak ani coś podobnego.

Wątpliwości rozwieje wizyta u urologa. Opisywana przez Pana zmiana może odpowiadać tzw. żylakom powrózka nasiennego. Zdecydowanie warto udać się osobiście do lekarza.