Dyskretne odcinkowe zaniki korowe półkul móżdżku a możliwość cofnięcia zmiany

"Dyskretne odcinkowe zaniki korowe półkul móżdżku, poza tym bez istotnej patologii"-opis do MRI. Mam 31, alkoholu nie piję. Czy jest jakiś sposób, żeby cofnąć tą zmianę? Czy można jakoś dodiagnozować powód pojawienia się tego? Neurolog, u którego byłem twierdzi, że nie wymaga to dalszej diagnozy, badań kontrolnych za jakiś czas. Czy taki opis wyklucza stwardnienie rozsiane? Proszę o kontr-opinię. Przyjmuję leki psychotropowe na zaburzenia afektywne. Czy to może być powód?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Ewentualnie Proponuje udać się do lekarza leczacego zaburzenia afektywne