Gęsta wydzielina i pieczenie pochwy

Witam, mam problem ginekologiczny. Miałam chyba zalalenie pochwy, leczyłam się Clotrimazolum. Wydzielinanie jest już taka gęsta, ale nadal odczuwam ból, kiedy mój prartner próbuje wsadzić chociażby palec, mogę to porównać dopieczenia. Na wizytę go ginekologa umówiona jestem dopiero na prawie za miesiąc. Co mam zrobić?

Aleksander Ropielewski

Niestety nie mam możliwości przeprowadzenia badania i oceny wydzieliny, a tym samym postawienia prawdopodobnej diagnozy. Jedyne co mogę zasugerować to próbę szybszego kontaktu z lekarzem (również lekarz rodzinny powinien być w stanie Pani pomóc).

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski