Grzybica czy coś bardziej niepokojącego?

Witam!, Mam 19 lat, 2 tygodnie temu odbyłem stosunek bez zabezpieczenia, co niestety odbiło się na moim zdrowiu. Po 3 dniach od stosunku, żołądź pokryły czerwone punkty, sam zacząłem odczuwać pieczenie i swędzenie, ponadto przy oddawaniu moczu czułem ból. Po konsultacji z lekarzem dostałem maść przeciwgrzybiczną oraz antybiotyk przeciwko zakażeniom narządów płciowych. Stosowanie maści złagodziło pieczenie i swędzenie, antybiotyk przyjmuje tydzień, jednak żołądź i napletek nadal pokrywają czerwone punkty, cała ta sfera penisa jest jakby "zaczerwieniona" oraz nadal odczuwam ból przy oddawaniu moczu (nie wiem czy spowodowane jest to tym, że cały czas o tym myślę i jest to forma autosugestii). Obawiam się, że antybiotyk mógł mi nie pomóc, nie wiem, co w tej sytuacji mam zrobić, proszę więc o poradę. Pozdrawiam

Objawy opisywane przez Pana wskazuja na możliwość nadkażenia grzybiczego.

Proszę udać się do lekarza dermatologa-wenerologa, który zleci wykonanie badania mikologicznego i dobierze właściwe leczenie. Prawdopodobnie właściwe będzie doustne leczenie przeciwgrzybicze.