Interpretacja wyniku badania TK z kontrastem klatki piersiowej

Witam,Proszę o interpretację wyniku TK z kontrastem klatki piersiowej.Zmiany bliznowate w szczytach: w płucu lewym w s.3 zagęszczenie ogniskowe typu matowej szyby z komponentą litą wielkości 8mm;w s.6 guzek lity 4mm.W płucu prawym w s.3 guzek lity 3mm; W śródpiersiu górnym(nad spływem ramienno-głowowym)zmiana ogniskowa hipodensyjna 10mm- odpowiadać może węzłowi chłonnemu.poza tym w. chłonne śródpiersia i wnęk nieposz.;W wątrobie s.8 zmiana ogniskowa hipodensyjna ok 8mm,4mm w s.5/6 i 6mm w s.2

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, proszę koniecznie zgłosić sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie.