Interpretacja wyniku badania usg w 11 dniu cyklu

Wykonałam badanie usg w 11 dniu cyklu. Proszę o interpretację: Trzon macicy w przodozgięciu, o gładkich obrysach i prawidłowej echostrukturze o wymiarach 44x35 mm. Jama macicy szczelinowata. Endometrium grubości 6,3. Jajnik prawy o wymiarach 26x21 mm z pęcherzykiem 15x12 mm. Jajnik lewy wymiar 26x21 mm z pęcherzykiem 12x7mm. Echostruktura jajników prawidłowa. Zatoka Douglasa wolna. Czy jest szansa, że będę miała owulację?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania jest prawidłowy. Istnieje szansa wystąpienia owulacji.