Interpretacja wyniku badania uszkodzonych więzadeł krzyżowych

Witam,proszę o interpretację: uszk więzd krzyż przedn z wywinięciem części więzd do przodu: częśc włk ma zachowaną ciągłość-II stopień uszkodzenia;Niewielkie naciągnięcie warstwy powierzch więzadła boczn przyśrodk oraz przyczepów udowych więzadła pobocznego bocznego i ścięgnia mięsnia podkol;Niewielkie naderw tylniej części torebki stawowej;Róg tylny łękotki bocz nieco spłaszczony w jego obrębie krótkie poziome podtorebk rozwarstw;zmiany zwyrodnieniowe typu II w rogu tylnym łąkotki przyśrodk.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że konieczny jest zabieg artroskopii. Proszę udać się do lekarza ortopedy.