Jak ćwiczyć, żeby zgubić zbędne centymetry, a nie przybierać mięśni?

Jak cwiczyc zeby zgubic zbedne centrymetry a nie przybierac miesni? chce zgubic oponke i boczki, ok.7cm z ud i 3-4 z lydek. Moge robic brzuszki,przyasiady,pajacyki, Mel B (nogi, posladki, brzuch, ramiona), Ewa Chodakowska Skalpel,Turbo i Killer. Ale jak to robic by nie nabierasc miesni? moj cel chcialabym osiagnac do 30 czerwca:) dodam,ze cwicze 3x w tyg mam wf 2x po 2h

Witam,

Należy nastawić swój wysiłek fizyczny na lipolizę więc taki trening w tętnie 65-70% HR max. Jest to głównie wysiłek tlenowy - bieżnia, orbitrek, rowerek.