Jak interpretować wyniki badań TSH u osoby odczuwającej zmęczenie?

Witam Czekam na wizytę u endokrynologa ale moje wyniki nie dają mi spokoju. Bardzo proszę o pomoc TSH 2,861 mU/L(0,35-5,5); FT3 3,11 pg/ml (2,3-4,2); FT4 1,15 ng/dl (0,89-1,76) anty TPO 211,93 IU/ml (0-5,61) dodam również, że ciągle jestem zmęczona i senna, w ostatnim czasie również sporo przytyłam.

Lek. Tomasz Budlewski

wyniki mogą świadczyć o autoimmunologicznej chorobie tarczycy i sądzę że konieczne jest wykonanie usg tarczycy.