Jak leczyć nerwicę z objawami bólu okolicy serca, głowy i płaczliwości?

Witam ciagle pisze jak leczyc nerwice mam objawy zle samopoczucie bole okolice serca i takie uczucie bol glowy i jeszcze uczucie ze mi' si e ciagle chce plakac

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia nerwicy jest psychoterapia (czasem ze wsparciem farmakologicznym), do podjęcia której namawiam. Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ (np.: Poradnia Leczenia Nerwic) lub prywatnie (w internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).