Jak leczyć PCOS i niedoczynność tarczycy?

.Witam,choruje na niedoczynnosc tarczycy, zespol policystycznych jajnikow, cukrzyce,mam nadwagę której nie potrafie się pozbyć, szybkie kołatanie serca i inne dziadostwa z tym związane. MOJE WYNIKI; T4 19,59pmol/l - 12,80--20,40 PRL(N59) 45,75 hg/ml- 4,79--23,30 TSH 6,24- 0,27--4,20 Mam pytanie, czy powinnam miec zrobione Rezonan Magnetyczny przysadki muzgowej? Bo jeżeli to jej wina to to ze biore leki na inne choroby to mnie nie uleczy i tak. Proszę coś mi poradzić. Jestem młodą kobieta muszę jakoś żyć normalnie i mieć dzieci ,bo jak narazie to jestem zmęczona i rozchwiana

Dzień dobry,

ma Pani niewyrównaną pracę tarczycy. Rezonans magnetyczny może Pani wykonać. Ale leki powinna Pani przyjmować.
Bardzo ważny jest też sposób odżywiania się w Pani jednostkach chorobowych. Powinna się Pani zgłosić do dietetyka, który wskaże Pani odpowiednią dietę, która wspomoże pracę tarczycy i wyreguluje gospodarkę węglowodanową.

Pozdrawiam