Jak leczyć stan zapalny w nosie?

Od kilku tygodni mam stan zapalny w nosie ktory od wewnatrz jest caly przekrwiony.są tam widoczne aż żyłki popekane i cały jest w srodku czerwony. Zero kataru. Tylko suchosc i ciężko się oddycha. Od 3 dni stosuje otrivin który pomaga ale niestety można go stosować tylko 5 dni. Co mi jest i jak to leczyc

Na odległość to ciężko leczyć. Kup sobie na razie olejek sezamowy w spreju do nosa Nazoil i stosuj go trzy razy dziennie do jednej dawce do obu otworów nosa przez 2 tygodnie i będzie oki.