Jak leczyć takie objawy stresu?

Dzień dobry. Od długiego czasu żyje w stresie i nerwach, w życiu mi się po prostu nie układa. Kiedyś ten stres przejawiał się paralizami nocnymi i koszmarami oraz wycofaniem spolecznym. Była od tego przerwa. Teraz znowu się zaczelo. Obecnie studiuję magisterkę, nigdy nie miałam problemów z koncentracją. Teraz zaczyna mi się urywać pamięć (np. dzisiaj poniedziałek - nie pamiętam wczorajszego dnia przez jakieś 6-8h). Miałam bardzo stresująca sytuację, byłam w domu, sytuacja kłótni. Dodatkowo nie mam wtedy apetytu. Pamietam dopiero odkąd chciałam wieczorem coś zjeść - zjadłam i po ok. 5 minutach wszystko zwymiotowalam. Czy cos mi dolega czy to może przejściowe?

Szanowna Pani,

wskazana jest konsultacja u lekarza rodzinnego i szczegółowa diagnostyka.

Z wyrazami szacunku, Bożena Waluś