Jak leczyć wysięk po złamaniu kości piszczelowej?

Witam,mam pytanie dotyczące mojego ojca,15 lat temu zlamal kosc piszczelowa.Do dziś ma problemy.Od kilku miesięcy ma wysiąk z rany,ma dziurę o średnicy palca.Miał kilka zabiegów ozonoterapii,dziś miał 1 zabieg z pijawkami.Nie jestem przekonana do takich metod.Miał zrobiony wymaz z rany,wynik wykazał,że ma bakterię:Citrobacter koseri,Morganella Morganii,Pseudomonas aeruginosa.Wszystkie liczne.Proszę o podpowiedź gdzie powinnam się z ojcem wybrać,żeby mu pomóc? Bardzo dziękuję za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

a czy był antybiogram? sadze ze wskazana jest wizyta u lekarza ortopedy i internisty