Jak mam dowiedzieć się, czy jemu naprawdę na mnie zależy?

Byłam z nim kiedyś, ale z tego nic nie wyszło :( Teraz jakoś znów zaczęliśmy ze sobą rozmawiać... czasami daje mi do zrozumienia, że mu zależy, a czasami nie. Czasami zadzwoni, żebyśmy się spotkali albo umówili na jakąś imprezę, a czasami unika mnie i umawia się z innymi dziewczynami ;/ Nie wiem, co mam zrobić, jak się dowiedzieć! Boję się pierwsza zapytać o to! A ja go naprawdę kocham :(

Witaj!

Może Twój kolega również boi się zrobić pierwszy krok. Myślę, że najlepszym sposobem na dowiedzenie się, jakie oczekiwania względem Ciebie ma kolega, jest zapytanie go o to wprost. Jeśli umawia się z Tobą na imprezy, to prawdopodobnie oznacza, że lubi spędzać z Tobą czas. Dlatego namawiałabym Ciebie, abyś po prostu szczerze z nim porozmawiała, tym bardziej, że kiedyś byliście parą.

Pozdrawiam.