Jak można pozbyć się blizn lub je załagodzić?

Witam, mam pytanie, mam chłopaka, który ma blizny na policzkach i skroniach po trądziku, używał I*** przez 7 miesięcy, już go 5 miesiąc nie bierze. Jak można pozbyć się blizn lub je załagodzić? Wyczytałam, że witamina E jest dobra, czy to prawda? Może jakiś laser? Czy on jest dobry, czy widać efekty po nim? Proszę o poradę, w przyszłości chcę mieć z tym mężczyzną dzieci, czy moje dzieci mogą mieć też taki silny trądzik, czy to jest genetycznie uwarunkowane? Czekam na odpowiedź.

ponad rok temu

Witam serdecznie!
Niestety blizny stanowią duże wyzwanie i nie zawsze stosowane metody przynoszą zadowalające efekty.
Witamina E raczej nie pomoże, jeżeli chodzi o laser, to szansa jest dużo większa. Proszę spróbować namówić swojego chłopaka na wizytę u dermatologa, w celu ustalenia metody postępowania.
Jeżeli chodzi o genetykę, to istnieje większa predyspozycja, co wcale sprawy nie przesądza i nie oznacza że problem będzie występował.
Pozdrawiam

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z laserem IPL