Jak należy leczyć objawy zespołu otępiennego?

Zespół otępnienny Zanik korowy mózgu i móżdżku nieadekwatny do wieku. Poszerzone bruzdy boczne. Zanik podkorowy Szerokość komory III 1,2cm Rozległa leukoarajoza okołokomorowa. Zwapnienia w odcinkach jamistych tętnic szyjnych. Bardzo liczne ogniska niedokrwienne w obrębie i okolicy jąder podkorowych obustronnie,na różnym etapie organicznym. W obrębie wzgórza obustronnie zmiany niezbyt odległe w czasie. Przy tylnej ścianie prawej półkuli móżdżku 1,2cm ognisko niedokrwienne,odległe w czasie. W moście po stronie prawej 0,3cm ognisko niedokrwienne ,odległe w czasie. Stan po udarze niedokrwiennym mózgu z niedowładem prawostronnym i afazją. Otępienie funkcji poznawczych w stopniu głębokim. Cukrzyca,nadciśnienie tętnicze Mężczyzna lat 57 Bardzo proszę o interpretacje tego oraz porady do jakiej placówki się udać i specjalisty.Wiele razy nie potrafiono określić choroby i były przepisywane zbędne leki,dlatego szukam także pomocy jeśli jest to możliwe u specjalistów od medycyny chińskiej,ekologicznej,germańskiej itp.

Dominują zmiany spowodowane miażdżycą. Jeżeli istonie jest otępienie to jest cała masa leków które możnaby zaproponować .Zaczynając od preparatów z koalicji dr Ratha ( np arteriforte, Vitacor plus , b dobra jest Cerebrolizyna we wlewach kroplowych. Dla zatrzymania miażdzycy b dobry lek Repatha w amułokostrzykawkach ale drogi !