Jak pielęgnować swój związek?

Witam. Wraz z chłopakiem mamy po 18 lat. Ostatnio dosc często sie kłóciliśmy i ja juz nie wiem czego chce. Wiem ze go kocham, chce z nim byc ale coś we mnie pęka. Kiedy nie jesteśmy razem mysle bardzo duzo(co byłoby gdybyśmy nie byli razem, czy my jesteśmy odpowiednia para). Jak jesteśmy razem to aż tak dużo nie mysle. Wiem ze o kocham i chce żeby miedzy nami było dobrze. Ostatnio dosc często widujemy sie bo sa wakacje(codziennie). Czy powinnismy ograniczyć widywanie sie abym zatęskniła? Dodam ze mój tata nadużywa alkoholu i bardzo to przeżywam. Czasami budź wsie z kołotaniem serca i wystraszona. Czy powinnam tak dużo nie myslec., nie zaśmiecać sobie głosu i bedzie okej?

Witam,
zalecane jest wsparcie psychoterapeutyczne, ze specjalistą łatwiej będzie zrozumieć problem i poradzić sobie z nim.
Pozdrawiam serdecznie