Jak pokonać brak akceptacji w pracy?

Mam brak akceptacji w pracy . Nikt się do mnie nie oddzywa. Co mam robić?

Dzień dobry, najlepiej byłoby przeanalizować,jak doszło do takiej sytuacji. Czy zawsze tak było, czy raczej jest to nowość. Bez odpowiedzi na pytanie gdzie leży problem trudno szukać rozwiązania. W zasadzie nie podał Pan żadnych informacji, a sprawa pewnie jest nieco skomplikowana.