Jak pomóc sobie po stracie ukochanej córki?

Stracilam corke nagle nie wiem jak sobie z tym poradzić stało się to 10 dni temu Miała 15 lat w piątek obchodziła 16 urodziny 4 listopada ma byc pogrzeb jak ja to mam wytrzymać Nie jem nie śpię ROZPACŻAM

Dzień dobry,

Proszę skorzystać z osobistej pomocy psychologa lub psychoterapeuty, który pomoże Pani w żałobie po stracie córki. Proszę również pomyśleć o wsparciu farmakologicznym - u lekarza psychiatry lub lekarza POZ.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).najefektywniejsza liefe flow therapy.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza