Jak poradzić sobie z nerwicą lękową i depresją?

Witam Mam 26lat i od 2,5roku lecze się na nerwice lekowa i depresję.nie wiem jak sobie radzić że swoimi lekami.boję się ze umrę,czuję pustkę w klatce piersiowej.mam kołatanie serca,uczucie spływu krwi z głowy aż do stóp.jestem roztrzesiona i niespokojna.prawie 3 lata temu miałam wyciętego guza z obu piersi(łagodne)mimo to że biorę leki to lęki nadal się utrzymują a mieszkam w Anglii i nie znam języka.boję się ze umrę i że mojemu partnerowi(8 latni związek)też może stać się krzywda.co ma robić??

Witaj serdecznie. Lekami nie wyleczysz nerwicy. Terapia na odległość jest bardzo trudna. Z mojego punktu widzenia możesz poddać się lokalnej terapii (poszukać polskiego terapeuty w okolicy) lub spróbować przez internet.

Jeśli będziesz zainteresowana to z chęcią zapraszam do skorzystania z mojej usługi i formy pomocy
http://psychopedagog.eu