Jak poradzić sobie z takim silnym biciem serca?

Dzień dobry mam 37 lat chodziłem po lekarzach robiłem echo wyszło ok slabilo przy lekarzu po EKG wyszła arytmia rodzinny twierdzi że to nerwica by się udac do psychiatry raz na 2 tygodnie doznaje mocnych bić serca później słabi w nogach dezorientacja przechodzi pozniej jest spokój brałem egzyste nie pomagała a asentra mnie przyduszala przestałem co kolwiek brać wrażenie że tylko mnie nie mozna z diagnozować kurde może jakis mi pierwiastków brakuje co jeść co pić ?
MĘŻCZYZNA, 37 LAT 7 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Na samym początku chciałbym wyjaśnić, że bez wiedzy lekarza prowadzącego leczenie nie jest wskazane zaprzestania leczenia.

Dobrze było by odwiedzić kardiologa aby potwierdzić lub wykluczyć nerwicę.

Przed wizytą u kardiologa wskazana diagnostyka laboratoryjna oraz wizyta u dietetyka który po dokładnym zebranym wywiadem i badaniem zleci odpowiednie żywienie.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata

Witam, zalecałabym wizytę u kardiologa. Diagnoza, że objaw jest "nerwowy" stoi na samym końcu, po wykluczeniu przyczyn somatycznych.

Opisane objawy mogą wskazywać na atak lęku- jeśli badania nie wykażą przyczyn organicznych czyli medycznych będzie to czas żeby zgłosić się do psychiatry i na psychoterapię.

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnego bicia serca