Jak postępować przy grzybicy pachwiny?

Złapałem grzybicę pachwin i pach. Byłem u dermatologa i rozpocząłem leczenie. Używam antyperspirantu w kulce. 1. Czy w czasie leczenia używać go? 2. Czy powinieniem go wyrzucić i po leczeniu kupić nowy, bo w nim może być ten mój grzyb i potem mi wróci?
MĘŻCZYZNA, 31 LAT 3 tygodnie temu

Dzień dobry,

Proszę w trakcie leczenia nie stosować antyperspirantu, preparat,który Pan używał należy wyrzucić.

Proszę pomyśleć o wymianie produktu. Być aktualny antyperspirant podrażniały Pana skórę. Warto skonsultować się z dermatologiem w kwestii wyboru nowego antyperspirantu.

Pozdrawiam

Martyna Dudzińska