Jak radzić sobie po zdradzie?

dzień dobry.od stycznia mialam kryzys w zwiazku.jednak pare dni temu dowiedzialam sie,ze przez miesiac zdradzal mnie narzeczony,z ktorym mialam w maju brac slub.przy okazji caly czas mowil,ze kocha,nie wyobraza sobie zycia beze nas. od momentu kryzysu,a jeszcze bardziej teraz,gdy zdrada wyszla na jaw(on sie wypierał,choc mialam dowody)nie potrafie w nocy spać,spie 3h,budze sie o 2 i do rana nie spie, mam kolatanie serca i lek w sercu.umowilam sie do psychologa, ale dopiero na 28.04.co mam robicdotegoczasu

Witam Panią. Po przeczytaniu Pani postu myślę, że nadal jest Pani w sytuacji kryzysowej. Kiedy wydało się, że się Pani z nią uporała potrzebowała Pani stabilności i poczucia bezpieczeństwa. Zdrada narzeczonego musiała osłabić tą ważną potrzebę. To dobrze, że umówiła się Pani do psychologa. Czekając na umówioną wizytę proszę otoczyć się osobami, z którymi czuje się Pani bezpiecznie. Może Pani też skorzystać z telefonu zaufania dla osób w kryzysie emocjonalnym http://www.psychologia.edu.pl/kryzysy-osobiste/telefon-kryzysowy-116123.html Pozdrawiam Panią
http://piotrantoniak.pl/