Jak radzić sobie z problemami z wagą?

Nie potrafię sama zaplanować sobie diety, uwielbiam owoce i nigdy nie udaje mi się schudnąć a przecież owoce są słodkie i jeszcze jedno mam problem z żołądkiem ,dopiero wyleczyłam więc nic surowego ,bez wypróżnień niestety i bardzo zapominam a dodatkowo doszła tarczyca i zaćma w wieku 57 lat Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję udać się po poradę do dietetyka, który pomoże pani odpowiednio skomponować dietę pod względem jakościowym i ilościowym.