Jak schudnąć, jeśli poruszam się na wózku?

Poruszam się na wózku po domu i ogrodzie o kulach. Przy wzroście 160 ważę ok 60 kilo Daję radę chodzić po schodach. Niestety mam słabość do słodyczy jem 3 posiłki dziennie gotowane w domu Zajadam stres. Co robić aby schudnąć?.

Witam,

Może Pani skorzystać z porady psychodietetyka (proszę zwrócić uwagę aby miał on podstawowe wykształcenie psychologiczne lub psychoterapeutyczne). Psychodietetyk nie ustała dokładnej diety jak dietetyk, jednak jest specjalistą, który zajmuje się właśnie osobami, które tak jak Pani opisała "zajadają stres", czyli z powodów psychologicznych tracą kontrolę nad swoją wagą/ nie mogą zdobyć kontroli oraz pogarszają w ten sposób jakość swojego życia.
Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek