Jak skutecznie odchudzić się z 9 kg?

Mam 152cm wzrostu i wazę 55kg, 2 lata temu schudłam z 60kg do 51 i udało mi sie to utrzymać, lecz pózniej przez brak ćwiczeń i śmieciowe żarcie przytyłam do 55. Teraz chciałabym wrócić do tych 51. Miesiąc temu, zaczęłam sie zdrowo odżywiać, jem regularnie co 3-4h, nie jem słodyczy, ćwiczę 3-4 dni w tyg, pije dużo wody zielona herbatę, jednak od miesiąca waga stoi w miejscu, nie wiem co robię źle, ostatnimi razem udało mi sie schudnąć to 9kg, a teraz waga stoi.

Dzień dobry,

jeżeli zdrowe odżywianie się i ćwiczenia nie przynoszą efektów to powinna się Pani zgłosić do dietetyka, który przeanalizuje Pai sposób odżywiania się i wprowadzi odpowiednie zmiany, które pozwolą Pani schudnąć. Niestety na podstawie kilku informacji, które Pani napisała nie jesteśmy w stanie ocenić jak wygląda Pani jedzenie ilościowo i jakościowo.

Pozdrawiam
Joanna wardenga

W tym momencie posiadam zbyt mało informacji na Pani temat, aby ustalić konkretny jadłospis. Skuteczna dieta powinna być dobrana pod względem Pani zapotrzebowania energetycznego. Musiałabym zebrać wywiad żywieniowy i zdrowotny. Jeżeli byłaby Pani zainteresowana zachęcam do kontaktu drogą mailową.
joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk