Jak skutecznie sobie pomóc przy moich dolegliwościach?

Zacznę od tego ze zachorowalam w Wigilie mialam silny bol gardla temp w okolicy 38,2 lekki katar i splywajaca wydzieline po gardle tak gesta ze ciezko to bylo odksztusic wypluc minęło po 4 dniach i bylo ok do sylwestra. W sylwestra troche zaszalalam z zimnym szampanem i winem i w Nowy Rok obudziłam sie z objawami wymienionymi powyżej jedynie katar sie trochę nasilil gardło boli przy przelykaniu czuje okropna suchość w nim i spływająca wydzieline nie mam zadnych nalotow na gardle nie widać migdałków aby byly powiększone jest bardzo czerwone ,temperatura 4dzien w okolicach 37,2-38-2 stosuje tabletki przeciwzapalne, spray i tabletki na gardlo wode morska do nosa nie mam bolow stawowych nie czuje sie nadmiernie zmęczona lekarz (a jestem w Holandii) stwierdzil przez telefon ze z taka temperatura to mam poczekać odpoczywać i pic herbate ciepła a przyjść jesli sie poczuje gorzej czy moge prosic o porady jak skutecznie sobie pomoc dodam ze przeplukuje tez gardlo woda utleniona z letnia wodą 4dzien i czuje minimalna poprawę to bolace gardlo jest bardzo uciazliwe...

Dzwoń do tego lekarza w Holandii i powiedz mu, że zawiadomiłaś Policję, że leczy Cię przez telefon co jest nie zgodne z etyką lekarską i z prawem międzynarodowym. Leczenie człowieka może być zaordynowane tylko po osobistym zbadaniu chorego przez lekarza.