Jak Solpadeina mogła zadziałać na organizm?

Witam. Wczoraj wieczorem zaczął boleć mnie ząb i na ból zęba wziąłem solpadoine rozpuszczalną przed snem zacząłem źle się czuć nagle zaczęło mi serce walić jak dzwon trzesly mi się nogi myślałem że zaraz umrę czy to może być przez ten lek ?

Za podane objawy może odpowiadać kofeina zawarta w preparacie, szczególnie, jeżeli spożywa Pan kawę w ciągu dnia. Proponuję nie stosować tego leku, jeżeli występują po nim tego rodzaju objawy. Pozdrawiam.