Jak wyglądała operacja dyskopatii lędźwiowej?

Jestem po operacji kręgosłupa na dyskopatie lędźwiową, miałam też niedowłady w obu nogach potem już tylko w lewej. Niestety lekarz operator bardzo ogólnikowo wytłumaczył mi przebieg operacji, czy mogła bym uzyskać poszerzenie tych informacji? Czy miałam usuwany dysk w całości? Nie miałam wstawianych implantów itd. Na wypisie ze szpitala jest napisane "Wykonano szeroką fenestrację lewostronną na poziomie L3/L4 z discektomią i usunięciem wypadniętego jądra miażdżystego z powierzchni trzonu L4".

Lek. Tomasz Budlewski

Opis wskazuje na usunięcie jądra miazdzystego co więcej nalezy dopytać operatora