Jak wymodelować pośladki?

Witam,mam 19 lat,około 180 wzrostu i ważę 70 kg,moim problemem jest odstający tyłek,przez co jako mężczyzna mam pewne kompleksy,moim celem jest uzyskanie naturalnego płaskiego tyłka,typowego dla mężczyzn,proszę o polecenie odpowiednich ćwiczeń i odpowiedniej diety,aby ten cel osiągnąć.

Pana masa ciała jest prawidłowa, nie ma więc sensu stosowanie zabiegów odchudzających. Nie zgodzę się z tym, że męskie pośladki są "płaskie", to zależy głównie od budowy ciała. Nie zawarł Pan w swoim pytaniu informacji, czy przeszkadzają Panu zbyt duże mięśnie, czy zbyt duża ilość tłuszczu w tym miejscu.

Jeśli chodzi o dietę, zachęcałabym do ograniczenia fast food'ów, słodyczy i przetworzonej żywności.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
http://dietcoaching.pl/diet-coaching/