Jaka jest interpretacja wyniku badania kręgosłupa u 38-latka?

Witam.Prosze o interpretacje.Oto wynik;Spondyloza kregoslupa na poziomieL3-S1.Usuniecie lukow L4i L5.Obnizenie i odwodnienie krazkow MR od L2-3 do L5-S1.Uogolnione uwypuklenie tarczy L2-L3,ktore uciska worek opnowy.NIerownomierne stluszczenie szpiu kregow L4-S1.Nawarstwienia kostne na krawedziach kregow.Niewielkiego stopnia okrezne uwypuklenie tarczy L5-S1splycajace otwory korzeniowe z mozliwa impresja korzeni nerwowych.Wizyte mam dopiero w lutym niewiem cz czekc mam okropne bole nogi z pradmi.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze nie czekać tylko pilnie udac sie do lekarza neurochirurga